"Hududiy elektr tarmoqlari" AJ Iqtisodiy tahlil boshqarmasidagi Bosh mutahassis lavozimiga quyidagi talablarga javob beradigan nomzodlar doimiy ishga qabul qilinadi
Nomzodga qо‘yilgan talablar:
1. Jamiyatning prognozlashtirish va xarajatlar hisobini yuritish bo‘yicha bosh mutaxassis lavozimiga oliy iqtisodiy va muxandis-iqtisodiy ta’limga ega bo‘lishi;
2. Kompyuterning Microsoft Office (Word, Exel, PowerPoint) dasturlarida ishlashni bilishi;
3. Jamiyatning rejalashtirish ishlarini tashkil etishni bilishi;
4. Jamiyatning ishlab chiqarish va xo‘jalik faoliyatini yillik va ijtimoiy rivojlantirish bo‘yicha istiqbolli biznes rejalarini ishlab chiqishni bilishi;
5.Jamiyatning tarkibiy bo‘linmalari faoliyatini iqtisodiy nuqtai nazardan tahlil qilish usullarini bilishi;
6. Jamiyatning moliyaviy va xo‘jalik faoliyati bo‘yicha hisobotlarni tuzish tartibi bilishi;
7. O‘zbek va Rus tillarini bilishi va ushbu tillarda Xat-xujjatlar bilan ishlay olishi;
8. 1-S dasturini 8.3. versiyasida ishlashni bilishi;
9. O‘zbekiston Respublikasi Mehnat va Soliq Qonunchiligi asoslarini bilishi lozim.
10. Nomzodlar hujjatlarni info@het.uz elektron pochta manziliga 2025 yilning 11 mart kuniga qadar yuborishlari lozim.
Tanlov haqida qo'shimcha ma'lumotlar olish uchun "Hududiy elektr tarmoqlari" AJning Xodimlar bilan ishlash boshqarmasiga quyidagi telefon raqamlari orali murojaat qilishlari mumkin: +998-78-150-75-60
Nomzodlarga qo'yilgan talablar:
Tanlov haqida qo’shimcha ma’lumotlar olish uchun “Hududiy elektr tarmoqlari”AJning Xodimlar bilan ishlash boshqarmasiga quyidagi telefon raqamlari orqali murojaat qilishlari mumkin:
+998-78-150-75-60.